December 16, 2015

BLOGMAS | OBLÍBENÉ VÁNOČNÍ STÍNY.

ZDRAVÍM KRÁSKY :)


Dnešní článeček bude o mých oblíbených očních stínech, které o Vánocích ráda používám a každý den je střídám. Jak uvidíte, tak všechny jsou si hodně podobné, jsou hlavně hodně třpytivé a to se mi na období Vánoc moc líbí, krásně oko rozjasní a vy vypadáte více probuzeně, ikdyž jste unavené. Jsou to takové ledové odstíny. Většina stínů má máslovitou konzistenci a i díky tomu vypadají na oku tak pěkně. Mám v této řadě jen dva matné stíny a to z nové paletky od Sleeku, kterou jsem si v tomto období velice zamilovala. Jdeme se na ty moje miláčky podívat :).


PALETKA MAKEUP REVOLUTION REDEMPTION PALETTE HOT SMOKED
MUA HIGH DEFINITION SUPERMODEL EYESESSENCE 35 PARTY ALL NIGHTSLEEK ULTRA MATTES V2Jaké jsou vaše oblíbené vánoční stíny? :)5 comments :

 1. Já mám strašně ráda stíny od Essence :) mám takové zlaté :)

  ReplyDelete
 2. Já jsem si pořídila paletku od Makeup Revolution a je úplně báječná a už jí z ruky nedám :) ale na Vánoce ráda používám zlaté nebo nude odstíny :3
  Ale ty jsi vybrala opravdu úžasné odstíny :)

  ReplyDelete
 3. U té paletky od Makeup Revolution jsou krásné stíny- ten zelený a zlatý! Nádhera! Na vánoce jak dělané ;)

  ReplyDelete
 4. Já Vánoční stíny nemám, většinou vždycky skončím u nude odstínů :)
  Double Infinity by Ella

  ReplyDelete
 5. Ahoj. Momentálnymi obľúbencami u mňa sú Makeup Revolution Dia De Los Muertos - je tu krásna zelená a fialová a Essence All About Nudes - s krásnou trblietavou tmavohnedou.

  ReplyDelete

Děkuji moc za všechny komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...