May 27, 2018

BRANDNOOZ BOX | DUBEN 2018

AHOJKY KRÁSKY 💞


Musím dohnat resty, takže tu máme v pořadí třetí rozbalování Brandnooz Boxu no to to trvalo. Co jsme v boxíku objevili tentokrát?

STRÁŽNICKÉ BRAMBŮRKY HOŘČICOVÉ

Ty chutnaly skvěle. Byly rochu pálivé a chutí hodně připomínaly wasabi, ale to my máme rádi, takže nás touhle příchutí moc potěšily.


DR. OETKER ZMRZLINA

Ta mi přišla zrovna do rány! Právě jsem koupila formičky na domácí nanuky a tohle přesně se mi hodilo. Jen se to vyšlehalo s mlékem, přidala jsem do toho i půl vaničky tvarohu a bylo to naprosto luxusní, takže doporučuji vyzkoušet :).


OREO S PŘÍCHUTÍ BROWNIES

Orea máme moc rádi a proto nám v boxíku zase udělaly radost. Nová příchuť, ale nevidím rozdíl mezi tou originální a tou novou. Chutnají výborně :).


BONDUELLE 2X MINI BALENÍ KUKUŘICE

Tom je na kukuřici závislák, takže se po ní hned zaprášilo.


VITANA GURMÁNSKÁ ZELENINA KOŘENÍ

Ještě jsem ho nestihla vyzkoušet, ale zrovna dneska se k tomu chystám. Plánuji dělat špízy a posypu to tímto kořením, tak snad budou poživatelné :)


BIOGENA OVOCNÝ ČAJ GOJI A LIMETKA

Také jsem ho ještě neochutnala, ale podle příchuti si myslím, že bude moc dobrý.


MATTONI CEDRATA


Pití by do boxíku vůbec dávat nemuseli, to je zrovna věc, kterou nemusím a citronové příchutě už vůbec ne, ale Tom je naopak má zase rád, takže jemu radost udělají vždy.


PENAM TMAVÝ VÍCEZRNÝ TOUST


Tohle je teda pořádný krok vedle. Boxík jsem si rozbalovala až někdy po týdnu a to už byl tento chléb plesnivý a mohla jsem ho rovnou vyhodit. Pečivo bych do boxíku už nedávala, to si můžu koupit v obchodě sama. Spíše by to chtělo nějaké trvanlivější věci.


LIŠÁCKÉ JABLKO CIDER


Minule byla v boxíku příchuť jablka a tentokrát je tu hruška. Tomovi přišel na chuť lepší a tentokrát jsem ochutnala taky a nebyl vůbec špatný.ŠPAK BYLINKOVÝ DRESING S JOGURTEM


Já ty kupované dresingy vůbecn epoužívám, takže nevím, jestli ho vůbec zužitkujeme.


AJVAR JEMNÝ


Achjo, už zase ten Ajvar :D. Máme ho doma ještě od minule a nějak nevíme, jak ho použít. Takovéhle věci moc nemusíme.A tohle už je z boxíku vše. Až na pár vyjímek byl super a jsem ráda, že jsem zase mohla ochutnat něco nového.

A jak se boxík líbil vám?


2 comments :

  1. Box odoberám pravidelne a tento sa im celkom podaril. Ja osobne som bola s obsahom spokojná.

    Suesanqa

    ReplyDelete
  2. no nevím, za tu cenu za mě asi ne :) ale jako spolupráci to chápu

    ReplyDelete

Děkuji moc za všechny komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...