August 30, 2015

FOTORECEPT | ČÍNSKÉ NUDLE S KUŘECÍM MASEM.

Ahoj krásky :) ... Už tu dlouho nebyl žádný receptík a tak se s vámi chci podělit o moje asi nejoblíbenější jídlo. Moc si nepotrpím na teplou zeleninu, ani příliš kořeněná jídla, a proto mi tohle tak chutná, protože je úplně jednoduché. Není to nic kulinářsky náročného a Pohlreich by mě za tohle rozhodně nepochválil, ale mně to zkrátka hrozně chutná a dokázala bych to jíst pořád. Když nevím, co na oběd, tak tohle je rychlá volba. Je to velice jednoduché, že to zvládne každý, za pár minut hotové a navíc i dobré :).


1. Den předem nebo pár hodin dopředu si nakrájíme a ochutíme kuřecí maso. Já nejraději ochucuji pomocí obyčejné sójové omáčky, sladké sójové omáčky, Worcestru, trochou soli a občas přidám i trochu medu nebo nějakou Barbecue omáčku. Vše dohromady vytvoří úžasnou chuť.


2. Do hrnce si nalámeme čínské nudle.


3. Nudle zalijeme horkou vodou a necháme nabobtnat.


4. Pokud u nudlí zbyla nějaká voda, slijeme ji. Nudle rovněž ochutíme nějakými omáčkami a přidáme trošku grilovacího koření.


5. Na lžičce oleje osmažíme připravené kuřecí maso do měkka.


6. Když máme maso hotové, přidáme k němu ochucené nudle, které několik minut opečeme, aby nebyly tolik mazlavé. A máme hotovo :)


2 comments :

Děkuji moc za všechny komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...