June 6, 2013

Úlovky z drogerie.

Ahojky krásky :)

Jelikož mám tento týden docela zaplněný, protože pořád jezdím do města a něco vyřizuji, tak nemám čas na blog :/. Ovšem jsem i ve volné chvilce opět našla čas na měnší návštěvu drogerie :D. Jelikož jsem tam šla dva dny po sobě a vůbec už do Rossmanna chodím jak domů, tak jsem si pár hezkých věciček zase odnesla :). Zkrátka v drogerii jsem jako doma :D. Navíc, když už teď nechodím do školy, tak se tam často nedostanu, takže jsem vyhlídla slevy a všechno pobrala domů :D. No a tady už jsou moje nové věci :)Už dlouho jsem hledala nějakou tmavou rudou rtěnku bez růžového podtónu a konečně jsem na ni narazila :). Je krásná, vážně rudá a ani náznak růžové, což je docela těžké najít :). Cena ve slevě 49 Kč. (Na fotce to vypadá růžově, ale není ;)). Odstín 432 Red Rapture.


Jelikož je teď v drogerii Rossmann akce na výrobky Colorama 1+1 zdarma a ještě ke všemu mají všechny výrobky slevněné, tak jsem neodolala a musela jsem si pár věcí pořídit :). Tvářenka je jemná, přirozená s pěkným zlatavým shimmerem, takovou jsem dlouho hledala. Barvička je taková broskvovo růžová, hodně se hodí k bledulkám :). Cena 59 Kč po slevě. Odstín 301.


Další Colorama, oba tyto lesky jsem si vzala k nějakému výrobku zdarma jinak byly myslím ve slevě za 39,90 Kč. Jsou třpytkaté, ale ty třpytky nedřou pusu jen se krásně lesknou. Nádherně voní a sladce chutnají :). Odstíny 589 a 180.


Jedno velké zklamání !. Píší, že lak svítí ve tmě. Blbost !. Hledala jsem všude možně na internetu tento lak a na FB Essence jsem se u tohoto laku dočetla, že svítí jen pod UV světlem, což se zrovna moc nenajde :/ a na diskotéku nechodím. Dost mě to zklamalo, že jsem si koupila lak, který nevyužiju a bude mi zase někde stát :/. Cena 49,90 Kč.


Laky od Coloramy jsem si hooodně oblíbila, už jich mám myslím 5 :). Mají dlouhou výdrž a průměrné schnutí, ale nejnádhernější barvy !. Cena 39,90 Kč ve slevě. Odstín 50.A jako poslední tu mám lak na vlasy, na který čekám už velmi dlouho, jelikož ten mlj děsnej od Taftu furt nechtěl dojít :D. Už jsem ho jednou měla a byla jsem s ním spokojená, jen jsem chtěla zkusit i jiné laky, takže jsem měla hodně děsných laků. Tenhle neslepuje vlasy, hezky voní a dobře se vyčesává :). Cena 99,90 ve slevě.
1 comment :

  1. Na tu rtěnku od NYC jsem se dívala v obchodě, ale nakonec jsem ji tam nechala :)
    Co se týče akce Colorama, donesla jsem si domů první lak, vlastně teda dva. Akce jsem si nevšimla, tak mě hodná paní u pokladny upozornila, ať si jdu ještě pro jeden :))

    ReplyDelete

Děkuji moc za všechny komentáře :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...